http://www.yukka.kiev.ua     e-mail:lyukka@ukr.net Київ, вул.Машинобудівна, буд.50і (вхід з вул.Олекси Тихого),
тел. (044) 332-92-15    

ГОЛОВНА

ПРО НАС
ЛІКАРІ
ПРАЙС
ПОСЛУГИ
СТАТТІ
ПОСИЛАННЯ
ГАЛЕРЕЯ
ЯК НАС ЗНАЙТИ
ENGLISH
 
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

КЛІНІКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ "ЮККА"

Ветклиника "ЮКА" (ветеринарна допомога "Юкка") знаходиться за адресою:
вул.Шпака, 3 (карта проїзду)

Ветеринарна клініка "ЮККА" надає повний спектр ветеринарних послуг, що відповідають європейським стандартам якості.
Клініка ветеринарної допомоги "ЮККА" складається з п'яти відділень: приймальне відділення, операційна, діагностичний кабінет, стаціонар для незаразних хворих і інфекційне відділення (знаходиться в окремій будівлі) для заразних тварин. Ветеринарна лікарня (стаціонар) підготовлена до розміщення тварин на необхідний для надання лікування термін, навіть дуже тривалий. Всі відділення укомплектовані найсучаснішим обладнанням: ШВЛ, наркозний апарат, електрокоагулятор, ЕКГ, УЗД, рентген і т.д.
Але найбільша гордість ветклініки - наші фахівці. Наші ветеринарні лікарі постійно беруть участь в ветеринарних конференціях і семінарах. Переймають досвід зарубіжних колег і стежать за новинами ветеринарної науки. Тому наші клієнти можуть бути повністю впевнені, що ветеринарна клініка в Києві "ЮККА" (ветеринарна клініка Київ) надасть їм ветеринарну допомогу в повному обсязі і на високому рівні.
Багато ветеринарних клінік Києва приймають пацієнтів тільки зі свого району. Це пов'язано з часом їх роботи. "ЮККА" - київська цілодобова ветеринарна клініка - готова надати ветеринарну допомогу у всіх районах міста, навіть якщо поруч з Вами є інші ветклініки Києва.
Також наші ветеринарні фахівці вільно розмовляють багатьма мовами (українськ.,російськ.,англійськ.,італійська), тому наша ветеринарна клініка Київ "ЮККА" стане в нагоді будь-якому клієнту.

"ЮККА" це ветклініка Києва, але це не означає дорого. Ціни ветеринарної клініки Вас приємно здивують.

ОГЛЯД ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ "ЮККА"

Хол, реєстратура. Тут проходить реєстрація пацієнтів. Клієнти можуть відпочити, погортати красиві каталоги з якісними фотографіями тварин.

Аптека. В аптеці можна придбати всі необхідні препарати, корми, лікувальні дієти, одяг для тварин або ласощі для свого улюбленця.

Кабінети прийому. У кабінеті лікар проводить огляд тварини і робить всі необхідні маніпуляції.Діагностичні кабінети. Кабінет УЗД, рентген кабінет.


Операційна. У ній проводиться хірургічний огляд пацієнта, підготовка до операції і безпосередньо оперативне втручання.


Стаціонар. На стаціонарному лікуванні пацієнти найчастіше залишаються в післяопераційний період; при необхідності інтенсивної терапії при різних захворюваннях, а також у тих випадках, коли у власників немає можливості самим виконувати призначення лікаря і доглядати за хворою твариною. Відвідувати тварин, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, можна з 11.00 до 19.00, тел. 587-98-49.Інфекційний стаціонар знаходиться в окремому приміщенні. Тут проходять лікування тварини, які хворіють на заразні для людей і інших тварин захворюваннями.


За необхідності доставляємо тварину в клініку «ЮККА» для оперативного втручання, стаціонарного лікування.

У клініці «ЮККА» проводимо плановий прийом з 10-00 до 20-00 за попереднім записом: тел. 332-92-15, 587-98-49.

Виклик додому ЦІЛОДОБОВО!

Головна  Про нас   Лікарі  Прайс  Послуги  Статті  Посилання  Галерея  Як нас знайти   ENGLISH 
Приєднуйтесь
до нас в соцмережах:
Юкка на FB