http://www.yukka.kiev.ua     e-mail:lyukka@ukr.net Киев, ул.Шпака 3, тел. (044) 332-92-15   

ГОЛОВНА

ПРО НАС
ЛІКАРІ
ПРАЙС
ПОСЛУГИ
СТАТТІ
ПОСИЛАННЯ
ГАЛЕРЕЯ
ЯК НАС ЗНАЙТИ
ENGLISH

  ЦІЛОДОБОВО

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ (РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИКА) ДРІБНИХ ТВАРИН

Рентгенологічний метод дослідження дозволяє, не порушуючи цілісності тканин і природних співвідношень, вивчати будову, топографію і функцію більшості органів і систем організму тварини. Він забезпечує своєчасне розпізнавання різних хвороб, в тому числі найчастіших - пошкоджень, запалень, пухлин.

Структура і функція взаємообумовлені і знаходяться в тісному взаємозв'язку, тому рентгенологічний метод дослідження є сполучною ланкою між анатомією і фізіологією, перетворюючи їх тим самим в клінічну анатомію і фізіологію. Кожне рентгенологічне дослідження, проведене в динаміці, в залежності від завдань і методики дозволяє судити як про структуру, так і про життєдіяльність того чи іншого органу. Це призвело до того, що в даний час без рентгенологічного дослідження не можна уявити ранню діагностику, а значить, і успішне лікування при ряді захворювань терапевтичного, хірургічного та педіатричного профілю.

Фактично, не існує жодної галузі ветеринарної медицини, де б не використовувалося рентгенологічне дослідження. Найчастіше це ветеринарна травматологія та ортопедія.

Важливо пам'ятати, що рентгенологічний метод, як і будь-який інший, має протипокази і недоліки. Використовувати його можна тільки за показаннями, які визначає лікар, виходячи з анамнезу та клінічної картини. Як правило, для більш ефективної діагностики використовуються кілька знімків, зроблених в різних проекціях, наприклад, прямий і бічний. Оскільки деякі процеси витлумачити по одному знімку не вдається, або, найчастіше, ставиться помилковий діагноз.

Існують також різні методи контрастної рентгенографії, що дозволяють оцінити структурний стан і функцію певної системи або органу.

Записатися на обстеження можна за телефонами 044)332-92-15 (044)587-98-49 (067)219-90-66
Головна  Про нас  Лікарі  Прайс  Послуги  Статті  Посилання  Галерея  Як нас знайти   ENGLISH