http://www.yukka.kiev.ua     e-mail:lyukka@ukr.net Київ, вул.Машинобудівна, буд.50і (вхід з вул.Олекси Тихого),
тел. (044) 332-92-15    

ГОЛОВНА

ПРО НАС
ЛІКАРІ
ПРАЙС
ПОСЛУГИ
СТАТТІ
ПОСИЛАННЯ
ГАЛЕРЕЯ
ЯК НАС ЗНАЙТИ
ENGLISH
 
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

ПРО НАС

Ветеринарна допомога "ЮККА" складається з двох основних відділень:

Ветеринарна допомога на дому "ЮКА"

Клініка ветеринарної допомоги "ЮКА"

Правила для власників тварин, які відвідують ветеринарну клініку «ЮКА»

"...мені потрібно зробити вакцинацію собаці. Кішка не їсть, що робити? Моя собака захворіла! Ви стерилізуєте кішок? Чи можу я отримати консультацію по телефону щодо мого папуги..." З такими і ще сотнею подібних питань щодня стикаються фахівці нашої ветеринарної клініки.

Ветеринарна допомога «ЮККА» - це не просто ветеринарна клініка, це згуртований колектив професіоналів, що працюють на один результат - здоров'я Вашої тварини. Ветеринарна клініка в Києві «ЮККА» пропонує найсучасніші ветеринарні послуги, передові інноваційні методи лікування і ветеринарну діагностику будь-якої складності.
Вибір ветеринарної клініки стоїть особливо гостро, коли допомога тварині потрібна, як то кажуть, "прямо ось зараз". І не завжди господар може привести пацієнта до ветеринарної клініки. Тому ветклініка Київ «ЮККА» надає ветеринарну допомогу на дому по всьому Києву і Київській області 24 години на добу. Наші першокласні фахівці (ветеринарні лікарі) готові виїхати до Вас по першому дзвінку в будь-який час доби.

Ми раді, що Ви звернулися за допомогою саме до нас. Пропонуємо Вам ознайомитись з інтерактивним оглядом по нашій ветклініці в розділі Клініка ветеринарної допомоги "ЮККА" і ознайомитися з принципами роботи відділу Ветеринарна допомога додому.. Для Вас - наші першокласні ветеринарні лікарі та сучасні послуги, які надає наша ветеринарна клініка.

Головна  Про нас   Лікарі  Прайс  Послуги  Статті  Посилання  Галерея  Як нас знайти   ENGLISH 
Приєднуйтесь
до нас в соцмережах:
Юкка на FB